piątek, 10 marca 2017

LIRENE Shiny Touch- mineralny bronzer z różem, modelujący owal twarzy

W dzisiejszym poście przedstawię Wam mojego nowego ulubieńca do modelowania twarzy. Jest nim mineralny bronzer z różem od Lirene z serii ShinyToch. 

Od producenta:
Opakowanie:
Kosmetyk zamknięty jest w okrągłym opakowaniu zamykanym na klik. Nie ma mowy o tym, żeby bronzer otworzył się sam np. w torebce. Opakowanie wydaje się bardzo solidne. Mam go już ok. 3 tygodnie i póki co nic się nie uszczerbało. Widzę jedynie kilka zarysowań.  Jego zawartość to 9g. Kosztuje ok. 23 zł. 
Zapach:
Struktura kosmetyku jest tłoczona. Produkt podzielony jest dwie częście- bronzera i różu. Przy czym część bronzera jest trochę większa. Pigmentacja zarówno różu i bronzera jest bardzo dobra. Bronzer i róż są w dwóch odcieniach. Jeden z nich jest z delikatnymi drobinkami, drugi bardziej matowy, satynowy.  Zapach jest bardzo przyjemny. Miło aplikuje się go na skórę. 
Moja opinia:
Kosmetyk ten jest bardzo przyjemny w użyciu, Nakładam do delikatnie ściętym pędzlem i do uzyskania porządanego przeze mnie efektu wystarczą mi dosłownie dwa muśnięcia. Najczęściej mieszam ze sobą oba kolory.  Nie lubię, gdy mam za dużo różu czy bronzera na twarzy, bo mam wtedy wrażenia, że mam plamy. Wydaje mi się, że dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających przygodę z różem i bronzerem ( czyli dla osób takich jak ja) ten kosmetyk będzie odpowiedni, bo żeby kolorek pojawił się na skórze trzeba trochę się namachać pędzlem. 
Podsumowując, Róż z bronzerem z Lirene daje bardzo ładny, naturalny efekt, który w pełni mnie zadowala. Skóra po nałożeniu kosmetyku wyglada bardzo zdrowo i promiennie. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka