piątek, 31 marca 2017

ELPHA PHARM- wzmacniająca odzywka do włosów przeciw wypadaniu włosów

W ramach członkostwa w klubie Elfa Pharm, jakiś miesiąc temu otrzymałam paczuszkę, w której do testowania przyszła mi między innymi odżywka wzmacniająca do włosów.

  Od producenta/Skład: 
Opakowanie
Odżywka znajduje się w butelce o pojemności 300 ml. Ma bardzo przyjemną szatę graficzną, znajduje się w butelce wykonanej z zielonego, przezroczystego plastiku. Kolorystyka odwołuje się do natury w której dominuje biel i zieleń, co w połączeniu z butelkową zielenią opakowania i czarną pompką daje oczekiwany efekt. 
Cena odżywki to około 12 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Konsystencja odżywki jest kremowa, niezbyt gęsta. Nałożona na mokre dłonie w zbyt dużej ilości potrafi spłynąć, trzeba się przyłożyć do rozprowadzenia na włosach.
Jak dla mnie odżywka ma przepiękny, świeży zapach, który dosyć długo utrzymuje sie na włosach. 
Moja opinia:
Odżywki używałam prawie codziennie po każdym umyciu włosów. Jak już wspomniałam pierwsze co zachwyciło mnie w tej odżywce to jej odświeżający zapach. Ja ją stosuję na włosy oraz na skórę głowy i mam wrażenie, że bardzo dobrze je odświeża. Ponadto odżywka bardzo dobrze nawilża włosy. Sprawia, że zwłaszcza końcówki włosów stają się bardziej miękkie i odżywione. Odżywka ma działanie wzmacniające, to nie zauważyłam, żeby moje włosy mniej wypadały. A w jej stosowaniu byłam naprawdę systematyczna. 
Odżywka jest bardzo wydajna. Wystarczyła mi na ponad miesiąc regularnego stosowania. 
Podsumowując,Uważam, że odżywka to bardzo przyjemny dodatek do każdego mycia włosów. I na pewno chętnie będę jej używać.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka