Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

poniedziałek, 19 marca 2018

Bielenda, Rose Care, oczyszczający płyn micelarny, różany

Dzisiaj na tapetę pójdzie oczyszczający płyn micelarny z Bielendy. Jak się sprawdził? Zapraszam do lektury.

Od producenta:
Skład: 
Opakowanie:
Płyn zamknięty został w sporej bo aż 500 ml butelce. Ostatnio chętniej sięgam właśnie po takie większe pojemności, ponieważ płyny micelarne zużywam bardzo szybko. Butelka ma kształt walca, zamykanie typu klik i jest bardzo poręczna w użyciu. Podobnie szata graficzna jest bardzo przyjemna dla oka. 
Cena płynu to około 18 zł. 
Konsystencja/Zapach:
Płyn ma wodnistą konsystencję. Nie pozostawia na skórze żadnej warstwy. 
Płyn ma ledwo wyczuwalny, różany zapach.

Moja opinia:
Płyn służył mi zarówno do demakijażu twarzy jak i oczu. Z delikatnym makijażem radzi sobie szybko, ale przy eyelinerze czy większej ilości tuszu do rzęs trzeba odrobinę więcej czasu. Na szczęście nie podrażnia moich wrażliwych oczu, dlatego cieszę się, że do demakijażu oczu nie muszę sięgać po inne kosmetyki. Po jego użyciu skóra jest wyraźnie oczyszczona, gładka i miękka. Płyn oczyszcza i tonizuje skórę, a przy tym jej nie podrażnia. Używam go niecały miesiąc a ubytek w butelce jest niewielki, dlatego z całą pewnością warty jest swojej ceny.  


Podsumowując,Płyn doskonale spełnia swoje zadanie. Oprócz usuwania makijażu ma również działanie pielęgnacyjne. Będę do niego na pewno wracać. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka