Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

niedziela, 11 marca 2018

Sally Hansen,preparat do usuwania skórek

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Pomalowane paznokcie nie będą ładnie wyglądać, jeśli nie zadbamy odpowiednio o skórki koło nich. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was  z recenzją bardzo dobrego preparatu d usuwania skórek marki Sally Hansen. 


Od producenta:
 Skład:
 Opakowanie:
Preparat mieści się w plastikowym opakowaniu o pojemności 29,5 ml. Buteleczka ma wygodny aplikator, co pozwala na precyzyjne dozowanie kosmetyku wokół paznokcia. 
Cena to około 20 zł. 


Konsystencja/Zapach:
Preparat ma półpłynną, lekko żelową konsystencję. Łatwo się rozprowadza, zarówno po skórkach 
jak i na zgrubieniach. Nie spływa z palców. 

Kosmetyk jest bezwonny. 

Moja opinia:
Jestem bardzo zadowolona z działania tego kosmetyku. Nakładam go na suche skórki, zgrubienia wokół paznokcia na około 30 s a następnie odsuwam patyczkiem lub wycinam. Preparat idealnie zmiękcza nawet bardzo twarde skórki. Regularnie używany pozwala w ogóle zapomnieć co to suche skórki. Preparat nie podrażnia skóry wokół paznokcia, nie powoduje szczypania. Jest bardzo neutralny ale zarazem skuteczny. 

Podsumowując, Jest to mój niezbędnik w pielęgnacji paznokci. Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka