Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 1 marca 2018

Ulubieni w lutym

Zapraszam Was dzisiaj na ulubieńców lutego.
1. Ulubiony kosmetyk 
Natura Siberica- odżywczy krem do rąk
 Mój aktualny ulubieniec, Krem bardzo dobrze chroni dłonie.Zazwyczaj po dłuższym przebywaniu na mrozie, gdy wracałam do odmu miałam suche i nieprzyjemne w dotyku dłonie. Podczas stosowania tego kremu takie coś mi się nie przytrafiało. Krem delikatnie nawilża i wgładza skórę dłoni. Mogłabym ich dotykac i dotykać. Bardzo jestem z niego zadowolona, podoba mi się zapach, opakowanie, konsystencja. 
 2. Ulubiony kanał na yt
StylizacjeTV
Śledzę kanał Karoliny na yt od dłuższego czasu, Bardzo lubię sposób w jaki przeprowadza sowje testy, recenzje, Widać, że jest rzetelna, nie nudzi. Razem z mężem prowadzi również vloga o ich zyciu, który również śledzę. 
 1. Ulubiony piosenka
Łejn- Extended play
O tym wykonawcy pisałam w styczniowych ulubieńcach. Dzisiaj również zapraszam na Jego kanał. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka