Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

sobota, 3 marca 2018

JANTAR- odbudowująca kuracja na gorąco do włosów suchych i łamliwych

Jakiś czas temu podczas promocji w Rossmannie postanowiłam kupić kurację na gorąco do włosów suchych i łamliwych z Jantara. Zapraszam. Od producenta:
 Skład:
 Opakowanie:   
Zestaw zakmnięty został w papierowym opakowaniu. Znajduje się regenerująca maska olejowa o pojemności 17 ml, szampon nawilżający o pojemności 15 ml, balsam wygładzający do włosow suchych i łamliwych o pojemności 5 ml oraz foliowy czepek. 
Cena kuracji to około 7zł. 
 Konsystencja/ Zapach:
Maska olejowa ma budyniową konsystencję, nie jest tłusta. Bardzo dobrze rozprowadza się po włosach, nie spływa z nich. 
Konsystencja szamponu jest typowa dla tego typu produktów. 
Balsam ma również budyniową konsystencję, która dobrze rozprowadza się po włosach.Moja opinia:  
Moje włosy są przesuszone na końcach, z tendencją do puszenia. Do tegomam bardzo rozdwajające się końcówki. A jaki wpływ na moje włosy miała kuracja?
Całą kurację przeprowadziłam zgodnie z zaleceniami producenta. Każdy krok i czas jego trwania opisany jest dokładnie na opakowaniu.
Po zrobieniu całej kuracji i wysuszeniu włosów zauważyłam, że włosy są bardzo delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku.  Końcówki włosów są naprawdę nawilżone i wygłądzone. Ponadto włosy pięknie się błyszczą. Efekt taki utrzymał się na moich włosach do następnego mycia.
Minusem  kuracji jest to, że zawartość saszetek nie jest za duża. I o ile maska i szampon jeszcze jako tako dało się jakoś rozprowadzić tak balsamu jest naprawdę niewiele.

Podsumowując,  Ta kuracja to dla mnie prawdziwy hit i jeszcze nie raz będę do niej wracać.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka