Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

poniedziałek, 5 marca 2018

Catrice, korektor w płynie wodoodporny

Dzisiaj przedstawię Wam słynny i uwielbiany przez większość z Was korektor marki Catrice.

Od producenta:
Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof- korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.

Opakowanie:
Korektor znajduje się w plastikowym opakowaniu o pojemności 5 ml. Aplikator korektora przypomina aplikator błyszczyków lub pomadek. Jest bardzo wygodny. 
Cena korektora to około 20 zł. 
Konsystencja/Zapach:
Korektor ma płynną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza i niewielka jego ilość jest potrzebna do rozprowadzenia go po skórze. Jest bardzo lekki. 
Zapach korektora jest prawie niewyczuwalny, lekko chemiczny. 

Moja opinia:
Korektor Catrice szybko stał się moim ulubieńcem. Korektor, który posiadam jest najjaśniejszy- 010 Porcellain. Używałam go głównie pod oczy. Korektor bardzo dobrze wtapia się w skórę, dobrze współgra z podkładem nawet mineralnym. Przypudrowany korektor długo pozostaje na skórze, prawie przez cały dzień. Korektor nie wchodzi w zmarszczki, w załamania. Korektor daje całkiem ładne krycie, radzi sobie z cieniami pod oczami. Nie zauważyłam przesuszenia skóry, ale też zawsze przed korektorem używam kremu pod oczy. 

Podsumowując, z korektorem bardzo się polubiłam. Pozostanie ze mną na dłużej. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka