wtorek, 30 sierpnia 2016

Relacja ze spotkania blogerek w Lublinie- 27.08.2016

27.08 miałam okazję wziąć udział w spotkaniu blogerek organizowanym przez Żanetę z bloga Uśmiechnięte Oczy. Spotkanie odbyło się w Lublinie w wegańskim bistro Pomylone Gary. Bistro okazało się bardzo przyjemnym miejscem, więc cieszę się, że mogłam poznać takie miejsce. 
Hasłem przewodnim spotkania były kosmetyki naturalne. Pielęgnacja tego typu kosmetykami jest mi bliska, ale po rozmowie z dziewczynami stwierdziłam, że mam spore braki w tym temacie.


Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła i przyjazna atmosfera. To było moje piewsze tego typu spotkanie i ucieszyłam się, że mogłam poznać dziewczyny z blogów, które chętnie czytam.
Organizatorka spotkania, czyli Żaneta jak sama o sobie mówi, to wielka fanka naturalnych mydełek. Ja sama nigdy z naturalnymi mydełkami nie miałam do czynienia, a dzięki niej i dziewczynom nabrałam ochoty na przetestowanie mydełek, które otrzymałam na spotkaniu jak i innych. Już zaczęłam przeglądać asortyment sponsorów spotkania.
W spotkaiu udział wzięły :
Małgorzata - http://77fantasmagorie77.blogspot.com/
Monika - http://beautybeauty2003.blogspot.com/ , czyli ja :)
Oto upominki, które przedstawię bardziej szczegółowo w kolejnym poście:
 A oto sponsorzy spotkania :


Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze! Dziękuję Wam bardzo za ciekawie spędzony dzień i mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać w tak wyborowym towarzystwie!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka