poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Wyzwanie TRUSTEDCOSMETICS- Kosmetyki do pielęgnacji ciała 4.

Kolejny tydzień wyzwania portalu Trustedcosmetics, pt: Opróżniamy nasze kosmetyczki- jakich kosmetyków używamy? to kosmetyki do pielęgnacji ciała. W tek kategorii zauważycie minimalizm, ponieważ, nie lubię wszelkich smarowideł czy innych kosmetyków, jestem bardzo leniwa i niesystematyczna  jeśli chodzi o pielęgnację ciała. 
Do codziennej kąpieli używam żelu pod prysznic i do kąpieli o zapachu mango i kolendry z Yves Rocher. Ciało peelinguję około 2 razy w tygodniu. Aktualnie używam Subtelnego peelingu do ciała Awokado marki Bielenda. 
Po kąpieli i peelingu czas na balsamowanie. Do tego celu służy regenerujące mleczko do ciała z Garniera. Gdy moja skóra jest bardziej przesuszona lub podrażniona smaruję ją żelem aleosowym z Gorvita. Natomiast na moje liczne rozstępy na skórze staram się w miarę systematycznie wmasowywac olej z pestek winogron marki Ecospa. 
Teraz czas na ochronę przeciwsłoneczną skóry ciała. Do tego celu służy mi balsam do opalania marki Soraya z faktorem SPF30. Gdy chcę żeby skóra mieniła się drobinkami spryskuję ją suchym olejkiem arganowym marki Soraya. Dodatkowo olejek zawiera filtr SPF 15. Do opalania używam olejku z Kolastyny SPF 6. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka