niedziela, 28 sierpnia 2016

Wyzwanie TRUSTEDCOSMETICS-Ulubione perfumy 5.

Piąty tydzień wyzwania portalu Trustedcosmetics, pt: Opróżniamy nasze kosmetyczki- jakich kosmetyków używamy? to ulubione perfumy. W poście przedstawię Wam czwórkę moich ulubionych zapachów.


Adidas Fruity Rhythm
To słodki zapach owoców, przełamany kwiatową nutą, według mnie idealny na lato. Ma bardzo ładny, subtelny i świeży owocowy zapach. 


Calvin Klein CK in2U
Tego zapachu chyba większośći z Was nie musze przedstawiać. Jak dla mnie jest idealny na zimę, bo jest dość mocny. Zapach na początku jest świeży, później rozwija się w kremową wanilię. Trudno nie wyczuć w nim również nuty męskich perfum, ale to wszystko składa się na unikatowość perfumy Calvina Claina.

Avon TRESELLE
Dla mnie jest to zapach zmysłowy, bardzo kobiecy i otulajacy. Tuberozowo-liliowo-pieprzna kompozycja długo utrzymuje się na ciele, tymbardziej na ubraniach. Nie jest przesłodzona, ani dusząca.Pieprz dodaje jej odrobine pikanterii oraz charakteru. Buteleczka nawiazuje swym kształtem do ciała kobiety i myslę,ze dobrze oddaje zmysłową woń ktorą w sobie zawiera. 
Treselle jest czystym, kobiecym zapachem. Nie ma w nim ani słodkiej infantylności, nie ma w nim silnych, męskich nut. Czysta kobiecość, nienachalna, to "coś" co się ma, albo się tego poprostu nie ma. 

Puma Yellow

Taki mały flakonik, ale ile radości mi daje. Zapach jest lekki, orzeźwiajacy, taki prawdziwie wakacyjny, ma w sobie romantyczną nutę. Buteleczka ładna w swojej prostocie, kolor słoneczny i najlepiej oddający charakter wnętrza.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka