poniedziałek, 5 września 2016

Wyzwanie TRUSTEDCOSMETICS- kosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni. 6

Ostatni tydzień wyzwania portalu Trustedcosmetics, pt: Opróżniamy nasze kosmetyczki- jakich kosmetyków używamy? to kosmetyki do pielęgnacji stóp i dloni. Przedstawię Wam moje sprawdzone produkty, któe są już ze mną od dłuższego czasu. Pielęgnacja stóp
Kosmetyki do pielęgnacji stóp marki Delia poznałam dzięki mojej mamie, która używa ich od długiego czasu. Postanowiłam ,,podkradać" jej te kremy i sama polubiłam je na tyle, że włączyłam Krem do stóp odżywczo- regenerujący z masłem shea oraz krem do stóp zapobiegający pękaniu pięt na stałe. 
Na tym zdjęciu przedstawione są moje nowości, ale już lubię je na tyle, że chyba szybko się z nimi nie rozstanę- Kolastyna- krem nawilżający do stóp oraz Bielenda krem do stóp i pięt z mocznikiem. Oba kremy dobrze nawilżają, szybko się wchłaniają. Dla mnie idealne na lato. 
Pielęgnacja dłoni
O pielęgnacji dłoni nie zapominam nigdy. Nie lubię mieć suchej i spierzchniętej skóry, dlatego zawsze mam przy sobie krem. Aktualnie moim kremem ,, na ratunek" jest serum do rąk i paznokci marki Cztery pory roku, które może nie jest super nawilżaczem, ale gdy czuję, że moje dłonie potrzebują szybkiego nawilżenia sprawdza się. Mam go zawsze w torebce ze względu na wygodną pompkę, dzięki czemu wiem, że wyleje mi się do torebki. Moim ulubionym kremem jest Nivea przeciw starzeniu się skóry. Doskonale nawilża moje dłonie i do tego ładnie pachnie. Zimą, gdy potrzebuję mocniejszego nawilżenia używam kremu Marki Gratia z gliceryną, który szybko rozprawia się z suchą i szorstką skóra dłoni. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka