niedziela, 11 września 2016

MERZ SPEZIAL DRAGEES- Podsumowanie 3 miesięcznej kuracji

Trzy miesiące temu otrzymałam do testów kurację Merz Spezial Dragees, przez 90 dni miałam walczyć o piękną skórę, włosy i paznokcie. Dziś przyszła pora na ostateczne podsumowanie suplementacji. 
Szczegółowe informacje na temat suplementu, znajdują się w tym poście. Ja tylko przypomnę Wam co obiecuje producent:
Efekt systematycznej i prawidłowej suplementacji:
Promienna skóra o zdrowym wyglądzie- zawarte w Merz Spezial Dragees witaminy z grupy B, witaminy C i E, cynk oraz nikotynamid odżywiaja skórę i opóźniają procesy jej starzenia.
Gęste, lśniące włosy- Biotyna, aminokwasy: cysteina i metionina, kwas foliowy, niacyna, kwas pantotenowy oraz ryboflawina zawarte w Merz Spezial Dragees sa odpowiedzialne za wzrost włosów i wzmocnienie ich struktury
Piękne mocne paznokcie- Strukturę paznokcia budują zawarte w Merz Spezial Dragees; cynk, żelazo, pantotenian wapnia i aminokwasy zawierajace siarkę.
Merz Spezial Dragees jest zalecany w celu poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci. 

Działanie Merz Spezial po 3 miesiącach kuracji:
SKÓRA: stała się gładsza, bardziej delikatna w dotyku, nie wiem czy to zasługa suplementu czy delikatnej zmiany pielęgnacji cery, ale zauważyłam, że wszelkie niedoskonałości pojawiają się u mnie bardzo rzadko. To dla mnie ogromna zmiana, dlatego jestem ciekawa jak skóra zareaguje po odstawieniu suplementu. 
WŁOSY: jeśli chodzi o włosy to działanie suplementu jest chyba najmniej widoczne, Suplement raczej nie zahamował wypadnia włosów, ich ogólna kondycja równiez nie uległa jakiejś znaczącej zmianie. Jedynie na początku kuracji miałam wrażenie, że włosy zaczęły się mniej przetłuszczać, ale z czasem wszystko wróciło do normy, 

PAZNOKCIE: przed rozpoczęciem kuracji były w strasznym stanie, kruszyły się, rozdwajały , najgorzej było przy piłowaniu, gdy płytka rozchodziła się i cały czas musiałam je ścinać. Obecnie moje paznokcie choć jeszcze  nieidealne, to prezentują się już  zdrowo . Bardzo poprawił się  ich stan- znacznie mniej się rozdwajają, płytka zdecydowanie się wzmocniła. Zaczęły też rosnąć w niesamowicie szybkim tempie. Dlatego łatwiej mi teraz nadać paznokciom wymarzony kształt. W czasie kuracji Merz Spezial nie stosowałam żadnych odżywek na paznokcie, by móc zaobserwować działanie suplementu. 
Podsumowując, Tabletki Merz Spezial okazały się dla mnie bardzo pomocne, zwłaszcza w walce o mocne i zdrowe paznokcie.  Mam nadzieję, że efekt taki będzie utrzymywał sie dłuższszy czas. I chyba od czasu do czasu zafunduję sobie taką kurację. 
Zapraszam również:  MERZ SPEZIAL DRAGEES- połowa kuracji już za mną


A WY znacie tabletki Merz Special? :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka