poniedziałek, 20 lutego 2017

ORGANIC SHOP- Organiczny wzmacniający balsam do włosów

Bohaterem dzisiejszego postu będzie rosyjski balsam do włosów o działaniu wzmacniającym z Organic Shop. 


Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Balsam znajduje  się w plastikowej butelce o pojemności 280 ml. Niestety butelka jest bardzo niewygodna. Balsam jest dosyć gęsty i nie chce spływać z opakowania. Trzeba się bardzo namęczyć żeby go wydostać. Ja w końcu zaczęłam go rozcieńczać z odrobiną wody. Na pewno ułatwieniem nie jest również aplikator produktu, jak widzimy na zdjęciu. Myślę, że zamykanie typu press znacznie ułatwiłoby jego aplikację. 
Dostępny jest głownie w sklepach internetowych, kosztuje około 8 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Jak już wspominałam balsam ma dość gęstą konsystencję. Jest to zarówno jego plus jak i minus. Minus dlatego, że trudno wydostaje się z opakowania a plus, ponieważ dobrze nakłada się na włosy i nie spływa z nich. 
Zapach balsamu jest delikatny, lekko ziołowy. Przypomina trochę zapach męskich perfum. 
Moja opinia:
Z działania tego balsamu jestem zadowolona. Pierwsze co rzuca się w oczy po jego użyciu to niesamowicie gładkie i miękkie włosy, dzięki czemu od razu wyglądają na zdrowsze. Włosy lepiej się rozczesują, nie są poplątane, szorstkie czy matowe. Balsam delikatnie je nawilża. Uważam, że do codziennego stosowania balsam jest idealny. 
Niestety balsam jest słabo wydajny. Mi przy codziennym stosowaniu wystarczył na jakieś 3,5 tygodnia. Choć przez pierwszych kilka dni męczyłam się z jego aplikacją. Rozcieńczanie z wodą trochę pomogło, ale czasami przez z to z butelki wyciekała znów za duża ilość kosmetyku. 

Podsumowując,Działanie balsamu jest dla mnie idealne, ale niestety złe opakowanie bardzo mnie do niego zniechęca. Zaaplikowanie kosmetyku na włosy znacznie przedłuża codzienną, wieczorną toaletę.


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka