piątek, 3 lutego 2017

Ulubieni w styczniu

Zapraszam Was dzisiaj na podsumowanie stycznia. Co tym razem znalazło się  w moich ulubieńcach? Zapraszam do lektury. 


1. Ulubiony kosmetyk
Stenders dzika Róża- nawilżający krem pod oczy
Po kilkunastu dniach regularnego stosowania kremu  wyraźnie zauważyłam, że skóra jest świetnie nawilżona, sprężysta i elastyczna. Główna obietnica producenta została spełniona, a dla mnie to na czym najbardziej mi zależało. Jednak podczas używania kremu liczyłam również na dodatkowe korzyści takie jak: rozjaśnienie cieni pod oczami, które choć niewielkie to trochę mi przeszkadzają. W tej kwestii krem niestety ma niewielkie działanie.
 2. Ulubiony zapach
Adidas, natural vitality
Zapach jest bardzo owocowy i świeży, nie jest duszący. Jeśli chodzi o rozwijanie się zapachu to zaraz po psikaniu się zapach wydaje się strasznie mocny, ale potem rozwija się i wyczuwalne stają się w nim aromaty kwiatowe. 

3. Ulubiona książka
Nicholas Sparks-Wybór

Sięgając po książkę i po przeczytaniu opisu z tyłu spodziewałam się zupełnie innej historii . Jednak cieszę, że się pomyliłam, bo to tylko dowód na to, że autor potrafi mnie nadal zaskoczyć. 
Książka urzekła mnie swoim stylem pisania oraz poczuciem humoru. Z pozoru mało znaczące sytuacje stawały się bardzo zabawne za sprawą sytuacji lub sposobu ich wyrażenia.  To główny atut tej powieści. Bohaterowie pomimo swojej prostoty są interesujący. W ich życiu nie ma nudy począwszy od pierwszego spotkania i genialnego dialogu (a w zasadzie monologu), a skończywszy na "szarej" codzienności. Z każdą kolejną stroną poznawałam losy bohaterów i myślałam, że podejrzewam jakiego wyboru będą musieli dokonać. Wszystko zmienia się wraz z ostatnią częścią książki. Powoli dostrzegamy drugą stronę medalu i sens tytułu. Naprawdę takiego dylematu nie życzyłabym nikomu. To chyba najtrudniejsza decyzja, którą musi podjąć człowiek. 4. Ulubiona piosenka
Rihanna- Love on the brain
Ładna ballada, z trochę nie pasującym do niej tekstem w stylu lat 60. Bardzo dobrze mi się jej słucha. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka