środa, 1 lutego 2017

Receptury Babuszki Agafii -Szampon do włosów - Nawilżenie i regeneracja

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam nawilżający i regenerujący szampon do włosów od Banii Agafii. 

Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Szampon znajduje się w butelce o pojemności 280 ml, wykonanej z niebieskiego plastiku, z zamykaniem typu klik. Trudno kontrolować jest zużycie produktu, ponieważ plastik nie jest przezroczysty. Szampon kupiłam na stronie bioika w cenie 4,37 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Szampon ma rzadką konsystencję, Czasami przecieka mi między palcami. Bardzo szybko się pieni. 
Ma piękny orzeźwiający, trochę słodki i niestety chemiczny zapach. Na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach. 

Moja opinia:
Działanie szamponu w pełni mnie zadowala. Szampon bardzo łagodnie oczyszcza włosy ze wszelkich zabrudzeń, sebum, domywa wszelkie oleje.A to chyba teraz, gdy dość intensywnie olejuję włosy jest dla mnie bardzo ważne. Szampon nie plącze włosów, wręcz przeciwnie, po jego użyciu są sypkie, gładkie, lejące. W ogóle nie miałam problemu z ich rozczesaniem. Choć staram się regularnie używać odżywek to czasami zdarza mi się, że po prostu nie mam na to czasu i wtedy myję włosy tylko szamponem. Wtedy zazwyczaj moje włosy są szorstkie i matowe, Jednak nie w tym wypadku. Szampon nie przesusza włosów.
Szampon nie podrażnił ani nie uczulił mojego skalpu.

Podsumowując, Szampon sprawdził się na moich włosach. Spełnił wszystkie moje oczekiwania, czyli dobrze domywa włosy, nie plączę ich i nie przesusza.Z tej serii jest również balsam do włosów, który kiedyś chętnie wypróbuję. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka