środa, 22 lutego 2017

Portal Dresscloud

Dzisiejszy post trochę różni się od pozostałych, ponieważ nie będę pisać o kosmetykach a o pewnym ciekawym portalu dla każdej kobiety. Mowa o portalu Dresscloud. Jest to portal, w którym każda z nas może podzielić się nowinkami na temat kosmetyków, ciuchów, butów, biżuterii, jedzenia ... czyli tym, co kochamy najbardziej.
Zakładamy tam swój profil - wstawiamy zdjęcie profilowe, ciekawy opis (podobnie jak facebook :D)
To wszystko! Teraz już możemy działać. Każdego dnia możemy wstawić 5 dowolnych zdjęć z określonej kategorii, dodajemy ciekawy opis i zbieramy polubienia (kryształki) od innych użytkowniczek. Gdy zbierzemy już odpowiednio dużą ilość kryształków mozemy licytować ciekawe nagrody.


W skład jednej nagrody wchodzi kilka produktów, są to zarówno kosmetyki do pielęgnacja ciała, twarzy, włosów jak i perfumy, szaliki, chusty, ,czapki, książki. Dodatkowo portal Dresscloud dodaje od siebie coś extra, zazwyczaj są to pumeksy, różne próbki oraz rabaty.
Wszystko to możemy mieć w zamian za wstawianie zdjęć. Portal bardzo szybko się rozwija, ma coraz więcej użytkowniczek i myślę że warto się tam zarejestrować.
Jest to fajna odskocznia od codzienności z nutką rywalizacji (licytacja nagród). Licytacja polega na wystawieniu ilości zebranych polubień, nie pieniędzy. 😀
Poza tym dzielimy się tam opiniami na różne tematy więc mozemy połączyć pożyteczne z użytecznym.
Poniżej znajdują się zdjęcia z moimi dotychczasowymi wygranymi oraz screeny z portalu.Jeśli zdecydujecie zarejestrować się na stronie, a myślę, że warto to bardzo proszę was o uwzględnienie podczas rejestracji mojego linka polecającego :


Do zobaczenia na Dressloudzie! :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka