czwartek, 16 lipca 2015

Peeling do ciała- Balea Totes Meer Salz Öl Peeling

Bardzo rzadko sięgam po peelingi do ciała. Na palcach u jednej ręki mogę policzyć, te które udało mi się zużyć do końca przed upływem ich terminu ważności. Zdecydowanie wolałam żele pod prysznic, aż do momentu, gdy nie siegnęłam po peeling z Balea. Czym mnie tak urzekł?

Od producenta:

Peeling z soli morskiej Balea bogaty jest w odżywczy olej z oliwek, olej jojoba,olej słonecznikowy i kofeinę. Peeling poprawia elastyczność skóry i wygładza ją.Produkt wegański. 

Skład:

Opakowanie:
Opakowanie zawiera 250 g peelingu, za który na złotówki zapłacimy około 12 zł. 
Ponadto jest bardzo poręczne, łatwo z niego wydobyć odpowiednią ilość peelingu, z łatwośćią można kontrolować jego stan.

Konsystencja/ Zapach:


Peeling miał dwie warstwy - na górze znajdował się olej a na dole pod nim sól. Po prostu większość zawartych w nim olejków wypłynęła na wierzch, pozostawiając na spodzie mocno zbitą warstwę soli, przez co trzeba go na początek wydrapać. Tak też zrobiłam. Przed nałożeniem go na skórę wszystko wymieszałam. Peeling był bardzo gęsty i trochę trudno było mi go rozprowadzić po ciele. Część peelingu uciekałą mi między palcami.
Peeling ma piękny orzeźwiający zapach trawy cytrynowej. I to właśnie jego zapach urzekł mnie w peelingu na początku. 
Moja opinia:
Peeling jest porządnym zdzierakiem. Skóra po jego użyciu jest gładka i nawilżona. Ze wzgledu na zawartość olejków peeling pozostawia na skórze wyczuwalną lepką warstwę. Jak dla mnie jest to bardzo przyjmene uczucie nawilżenia. Dodatkowym atutem peelingu jest to, że skóra po jego użyciu bardzo ładnie pachnie i zapach ten utrzymuje się dosyć długo.
Trzeba uważać stosując peeling na ranki i zadrapania, ponieważ ze względu za zawartość soli, może delikatnie szczypać. 

Podsumowując, Mogę polecić ten peeling z czystym sercem wszystkim- nawet osobom z wrażliwą skórą, ponieważ peeling ten z pewnoscią świetnie ją nawilży i dodatkowo przygotuje na wchłonięcie na przykład balsamu. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka