poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Mój letni niezbędnik

Latem chyba najczęściej sięgamy po kremy z filtrem. Dzisiaj chciałam przedstawić Wam swoje kremy, które tych wakacji ochraniają mnie przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

1. SunOzon, krem ochronny spf 20- Krem bardzo mi się podoba. Szybko się wchłania, nie bieli, do tego przyjemnie pachnie. Jedynym minusem jest to, że ma alkohol na dość wysokim miejscu w składzie. Dlatego używałam go jedynie przed krótkimi wyjściami na słońce. 

2.Kolastyna, olejek do opalania w sprayu spf 6- Olejek nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze jest bardzo niewygodny w aplikacji. Z dozownika wypływa zbyt duży strumień, co bardzo tłuści skórę i wszystko na około. Trzeba bardzo uważać. Planuję go skończyć w te wakacje i w następne poszukam raczej czegoś innego.

3. Soraya,wodoodporny  balsam do opalania spf 30- Przed długą ekspozycją na słońce swoją skórę smarowałam właśnie tym balsamem. Według mnie jest genialny i w mojej kosmetyczce ta marka gości już któryś rok z kolei. Konstencja jest odpowiednia, ani zbyt rzadka ani za gęsta. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze i szybko się wchłania.

4. Eveleine, Argan Oil, wodoodporna emulsja do opalania, spf 30- Mój drugi ulubieniec w tej kategorii. Ma bardzo lękką konsystencję przez co z powodzeniem może być również stosowany na twarz. 

1. Iwostin,  Solercin Krem ochronny do cery tłustej spf 25-  Na razie mój numer 1. Krem jest bardzo lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, a makijaż na niego naniesiony się nie roluje. Krem nie zapycha porów i nie powoduje wysypów niedoskonałosci. 


2. SunOzon, Classic matujący fluid przeciwsłoneczny- Polubiłam się z tym kremem. Używam go głównie wtedy,  gdy nie zależy mi na pełnym zmatowieniu skóry, bo krem się trochę świeci. Pełna recenzja tutaj

A jaki jest Wasz letni niezbędnik? 
.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka