sobota, 26 listopada 2016

Beauty Formulas- nawilżający krem do rąk

Jakiś czas temu otrzymałam miłą przesyłkę marki Equilibra, wktórej do testowania znalazłam miedzy innymi ten nawilżający krem do rąk, niewielkich rozmiarów, ale za to w jak uroczym opakowaniu.A jak się spisuje?

Od producenta:
Opakowanie:
Krem znajduje się w tubce o pojemnośći 30 ml. Opakowanie ma małą zakrętkę o dosć płąskim kształcie, która często wyślizguje mi się z rąk. Jednak wolę jak kosmetyk ma dużą solidną zakrętkę, ewentualnie pompkę. Tym bardziej krem do rąk, który często nosze przy sobie w torebce. Za to bardzo podoba mi się szata graficzna opakowania, która jest w bardzo ładnym różowym kolorze. 

Konsystencja/ Zapach:
Krem ma bardzo przyjemną, lekką konsystenjce. Szybko wchłania się w skórę, nie pozostawia żadnej, tłustej warstwy,
Zapach kremu jest słodki, bardzo delikatny. Dosyć długo utrzymuje się na skórze.
Moja opinia:
Z działania kremu jestem nawet  zadowolona. Używałam go głównie w chłodniejsze dni i jeśli teraz się sprawdził to śmało moge powiedzieć, że jest to całkiem dobry kosmetyk. Moje dłonie jesienią i zimą robią się bardzo szorstkie i suche i zazwyczaj kremu, które sprawdzały się latem o tej porze już nie działają tak dobrze. Dlatego swoje ,,letnie" kremy zamieniam na śilnie nawilżajace i natłuszczające. Co często wiązało sie z tym, że krem pozostawiał bardzo tłustą warstwę na dłoniach. 
Z tym kremem było inaczej. Bardzo dobrze nawilżał dłonie, pozostawiał je miękkie i gładkie. Uczucie spięrzchnięcia i przesuszenie bardzo szybko mijało, a mimo to na dłoniach nie czułam tłustego filmu.
Minus tego kremu jest taki,że uczucie nawilżenia nie jest trwałe, dość szybko mija. Przez to po krem sięgałam bardzo często i wystarczył mi na 2 tygodnie stosowania. 

Podsumowując, Gdyby nie to, że efekty, które daje krem są dość krótkotrwałe mołabym go nazwać swoim ulubionym kremem. A tak zimą wracam do swoich sprawdzonych kremów, choć też nie do końca idealnych. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka