czwartek, 3 listopada 2016

Ulubieni w październiku

Nadszedł koniec października, więc przyszła również pora na podsumowanie tego miesiąca. Przedstawię Wam moich kosmetycznych i niekosmetycznych ulubieńców.
1. Ulubiony kosmetyk
Soap Deli- mydło kozie mleko i wanilia
Pszczela Dolinka- mydło z jabłkiem i cynamonem
Moje dwa ulubione, naturalne mydełka.Obydwa bardzo dobrze odżywiają skórę. Po umyciu nimi skóry, jest ona nawilżona i miękka. Po użyciu zwykłego mydła czasami miałam problem ze ściągniętą skórą, w tym przypadku nic takiego nie występuje.Obydwa mydła polecam z czystym sumieniem.
 2. Ulubiony zapach
Avril Lavigne - Wild Rose
Piękny, świeży, intrygujący zapach dla wszystkich kobiet, które lubię delikatne i subtelne perfumy. Nadają się na każdą okazję, nie podrażniają skóry, a i buteleczka jest prześliczna i ładnie prezentuje się w łazience. Zapach utrzymuje się długo, nie otumania i wyzwala dobrą energię. Cudowne!
3. Ulubiona książka
Maria Rodziewiczówna, Szary Proch
Autorka swobodnie przenosi nas w świat wsi litewskiej z końca XIX wieku. Poznajemy trudy i znoje życia codziennego, ale i także liczne przyśpiewki, zwyczaje i uciechy płynące z prostego chłopskiego bytu. Nie brakuje również wątku miłosnego, rozterek młodego człowieka, a także dość ciekawego zakończenia powieści. Na dodatek to wszystko zostaje okraszone interesująco rozbudowanymi postaciami drugoplanowymi. Ta książka to idealna pozycja na jesienne wieczory. Dzięki niej przenosimy się do całkiem innego świata. 
4. Ulubiona piosenka
Ed Sheeran - Stay With Me
Bardzo udany cover. Dla mnie ta wersja jest znacznie lepsza od oryginału. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka