czwartek, 17 listopada 2016

WYTWÓRNIA MYDŁA- relaksujący mus do ciała

Dzisiejszy post będzie o moim ulubieńcu ostatniego miesiąca. Jest nim mus do ciała otrzymany na spotkaniu blogerek w Lublinie od Wytwórni Mydła.. Pierwsze co urzekło mnie w tym kosmetyku to jego konsystencja, prawdziwy mus. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim kosmetykiem. I żałuję. Ale dzięki temu produktowi, musy do ciała będę stosować znacznie częściej.
Od producenta:
Opakowanie:
Kosmetyk zamknięty jest w 50 g słoiczku z niezwykle prostą szatą graficzną. Do mnie bardzo przemawiajacą. Mam wrażenie, że przez proste zarazem ładne opakowanie producent chce pokazać, że jego kosmetyk będzie miał prosty a dobry skład. Tak przecież jest. 
Kosmetyk dostępny jest tutaj. Możemy go kupić w dwóch pojemnościach 50g- 18 zł i 100 g- 28 zł
Konsystencja/ Zapach:
Mus ma konsystencję bitej śmietany. Jest lekki  i puszysty a w kontakcie ze skórą topi się i błyskawicznie wchłania. 
Zapach jest lekko lawendowy,słodki, delikatny. Podczas aplikacji musu można poczuć się naprawdę odprężonym, a jednocześnie mus ma właściwości odżywcze. 
Moja opinia
Mus ma prosty a zarazem bogaty skład. Znajdziemy w nim m.in witaminę E, lawendę lekarską, odpowiadającą za właściwośći relaksujące musu , a oprócz tego lawenda ma właściwości regenerujące, olejek pomarańczowy działa kojąco i zmniejsza napięcie nerwowe. 

Mus aplikowałam co wieczór na umytą skóre. Jak już wspomniałam kosmetyk bardzo szybko się wchłaniał. Pozostawiał skórę nawilżoną i lekko odżywiona. Podczas aplikacji czułam przyjemny zapach kosmetyku, ale jednocześnie był na tyle delikatny, że nie drażnił nosa. To co jeszcze podoba mi się w tym musie to, że zapach zostaje na skórze na dłużej
Mus jest średnio wydajny, pojemność 50 g  wystarczyła mi na miesiąc prawie codziennego używania. 
Kosmetyk nie podrażnił ani nie uzulił skóry. 
Podsumowując, Mus mogę polecić wszystkim. Zadowolone będę  z niego miłośniczki naturalnej pielęgnacji, osoby z suchą lub wrażliwą skórą lub osoby lubiące naturalne , delikatne zapachy. Kosmetyk pomoże się odprężyć, a przy okazji zadba o skórę. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka