czwartek, 8 grudnia 2016

BANIA AGAFII- tradycyjny balsam syberyjski do włosów nr 2-regeneracyjny

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam recenzję balsamu syberyjskiego do włosów na bazie propolisu brzozowego, który ostatnio bardzo polubiły moje włosy. A dlaczego zapraszam do lektury.

Od producenta:
Opakowanie:
Balsam znajduje się w sporej, bo aż 600 ml butelce z zamykaniem typu press. Butelka wykonana jest z solidnego, mocnego plastiku. Jedynym jej minusem jest to, że  nie możemy określić ile kosmetyku zostało w butelce, 
Ja swój balsam kupiłam w sklepie internetowym bioika za około 8,90zł.
Konsystencja/ Zapach:
Balsam ma słodki, kwiatowy zapach z lekką ziołową nutą. Dosyć długo utrzymuje się na włosach, co dla mnie jest jego zaletą. 
Konsystencja balsamu jest dość gęsta, dzięki czemu po nałożeniu na włosy nie spływa z nich.
Moja opinia:
Balsamu używałam po każdym umyciu włosów w roli odżywki. Bardzo dobrze wygładza włosy, po każdym zastosowaniu kosmetyku były sypkie i lejące, mniej się ,,strączkowały" w ciągu dnia. Poza tym włosy były nawilżone, elastyczne miękkie i bardzo miłe w dotyku.
Słyszałam również o dobrym działaniu kosmetyków na bazie propolisu na skórę głowy. Postanowiłam go wypróbować również w tej roli. Ku mojemu zdziwieniu włosy w ogóle nie były obciążone, wręcz przeciwnie miałam wrażenie, że odświeżył skórę głowy dzięki czemu włosy nieznacznie odbiły się od nasady. Balsam ułatwia rozczesywanie włosów. 
Podsumowując,Jak widzicie syberyjski balsam sprawdził się na moich włosów bez zarzutu. Póki co zastąpi mi drogeryjne odżywki.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka