poniedziałek, 12 grudnia 2016

DERMAGLIN- Bio maseczka przeciwzmarszczkowa 35+

Która kobieta nie lubi od czasu do czasu zrobić sobie domowe SPA i zrelaksować się? Idealnym rozwiązaniem do tego  są maseczki , a  najlepiej jeśli zdecydujemy się na takie z glinki. W dzisiejszym poście przedstawię Wam maseczkę przeciwzmarszczkową 35+ z zieloną glinką kambryjską, żeń-szeniem, kwasem hialuronowym i moim ulubionym olejem jojoba. 

Dermagiln to firma, która zajmuje się wydobyciem i przetwarzaniem zielonej glinki kambryjskiej. Glinka kambryjska jest najstarszą skałą osadową na Ziemi i zawiera ona wszelkie mikro- oraz makroelementy niezbędne człowiekowi.
Od producenta:
Od producenta:
Maska znajduje się w wygodnej saszetce o pojemności 20 g, podzielonej na dwie części,żeby łatwiej było wykonać nam 2 zabiegi, na tyle jest przeznaczona. 
Cena to ok. 6 zł.

Konsystencja/ Zapach:

Maseczka ma trochę gęstą konsystencję przez co może sprawiać trudności z rozprowadzeniem jej. Za to bardzo łatwo się zmywa, o wiele łatwiej niż glinki, kóre sama rozrabiam z wodą.
Maseczka jest koloru ciemnozielonego o zapachu "glinkowym", ale mało wyczuwalnym. 

Moja opinia:
Po użyciu maseczki cera jest niesamowicie napięta i gładka. Czuć jej działanie liftingujące.  Maseczka ma przede wszystkim działanie przecwizmarszczkowe u mnie na buzi zmarszczek jeszcze nie widać i mam nadzięję, że dzięki niej ten czas pojawienia się pierwszej zmarszczki znacznie się przedłuży. Za to jestem pewna, że wszystkie zmarszczki mimiczne zostały zredukowane.  Bardzo ucieszył mnie fakt, że maseczka posiada w składzie olej jojobę, ponieważ ma on bardzo korzystny wpływ na moją przetłuszczajacąs się skórę. I rzeczywiście maseczka mocno matuje skórę, może nawet trochę za bardzo. Po jej zmyciu trzeba trochę nawilżyć skórę. 
Maseczka wystarczyła mi na 3 użycia, czyli trochę więcej niż deklaruje producent, ale to pewnie dlatego, że nie lubię zbyt grubej warstwy maski na skórze. 

Podsumowując, Maseczka jest niedroga, dlatego na pewno jeszcze nie raz ją kupię.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka