sobota, 24 grudnia 2016

Świąteczny czas!

Kochani, witam Was w ten świąteczny dzień. Dzisiejszy post będzie luźny, refleksyjny i adekwatny do dzisiejszego dnia. Nie wiem jak Wy ale ja z roku na rok coraz słabiej odczuwam magię świąt. Kiedyś będąc dzieckiem bardziej cieszyła mnie świąteczna piosenka usłyszana w radiu, poozdabiane ulice kolorowymi lampkami, ubieranie choinki pieczenie ciast czy w końcu śnieg. Teraz mam wrażenie, że wszystko to jest bardzo szablonowe, wykonywane czasami dlatego, że tak ,,wypada". A może po prostu za dużo i za wcześnie są te święta w telewizji czy na naszych ulicach? 


Nie mniej jednak Święta Bożego Narodzenia to dla mnie bardzo ważny okres. Istotą świąt nie jest ta cała oprawa a to co się wtedy dokonuje. Może warto spojrzeć na to w ten sposób i wtedy zacząć na nowo szukać magii świąt.


Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu w rodzinnej atmosferze dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzę Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka