sobota, 24 grudnia 2016

Świąteczny czas!

Kochani, witam Was w ten świąteczny dzień. Dzisiejszy post będzie luźny, refleksyjny i adekwatny do dzisiejszego dnia. Nie wiem jak Wy ale ja z roku na rok coraz słabiej odczuwam magię świąt. Kiedyś będąc dzieckiem bardziej cieszyła mnie świąteczna piosenka usłyszana w radiu, poozdabiane ulice kolorowymi lampkami, ubieranie choinki pieczenie ciast czy w końcu śnieg. Teraz mam wrażenie, że wszystko to jest bardzo szablonowe, wykonywane czasami dlatego, że tak ,,wypada". A może po prostu za dużo i za wcześnie są te święta w telewizji czy na naszych ulicach? 


Nie mniej jednak Święta Bożego Narodzenia to dla mnie bardzo ważny okres. Istotą świąt nie jest ta cała oprawa a to co się wtedy dokonuje. Może warto spojrzeć na to w ten sposób i wtedy zacząć na nowo szukać magii świąt.


Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu w rodzinnej atmosferze dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzę Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

11 komentarzy :

 1. Wesołych, Spokojnych oraz zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt Kochana :* Spełnienia marzeń :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za życzenia i również Tobie oraz Twym najbliższym życzę wszystkiego co najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie również wszystkiego najlepszego, Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych, pogodnych świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaczytanych Świąt i bogatego Mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wsztkiego najlepszego zdrówka radości i samych pyszności ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Magicznych, pełnych radości Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Również życzę wesołych świąt.
  Dla pocieszenia powiem Ci że mnie święta też już nie cieszą tak jak dawniej. Najchętniej to na ten czas wyjechałabym gdzieś gdzie jest ciepło lub zaszyłabym się w domku w górach.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka