wtorek, 6 grudnia 2016

MARIZA- Dn Action green męski zapach

Dziesiejszy wpis będzie trochę nietypowy, bo niedosć, że będzie dotyczył wody toaletowej, a takie wpisy pojawiają się na moim blogu bardzo rzadko, to jeszcze będzie to zapach dla mężczyzn. Tym produktem jest woda toaletowa Mariza DN Action Green. 
Od producenta:
Orientalna kompozycja dla niepokornego i niezależnego mężczyzny, który uwielbia wyróżniać się z tłumu. W górze orzeźwiający grejpfrut z dodatkiem pieprzu. Serce zapachu to wyrazista nuta drzewa cedrowego i soczystego  ananasa. W dole zapachu zmysłowa ambra.
Opakowanie:
Woda toaletowa znajduje się w 100 ml, wykonanym z ciemnego szkła opakowaniu. Dodatkowo flakonik znajdował się w papierowym opakowaniu, które kolorystycznie nawiązuje do serii wody- Green. Do kupienia na stronie sklepu Zapach Natury, w cenie 34,90zł. 
Moja opinia:
Początkowo zapach Dn Action coś mi natrętnie przypominał, było to raczej miłe, ale dziwne skojarzenie. Bez wątpienia jest to zapach odświeżający, ale nie jest to zwykła świeżość cytrusów lub ogórków. Dla mnie jest to zapach bliskości, faktycznie intymny, idealnie stapia się z zapachem skóry. Na początku czuję tylko czystość i aż zbyt dosłowną świeżość, po pewnym czasie pojawia się subtelna zmysłowość, przebijają jakieś cieplejsze, ledwo wyczuwalne nuty. Kojarzy się z jakimiś szczęśliwymi chwilami i z letnim czasem. I choć z początku może to wydawac się zwykły, codzienny zapach to z czasem rozwija swoje charakterystyczne nuty drzewa cedrowego i ananasa. Plusem jest również to, że zapach długo utrzymuje się na skórze. 
Podsumowując,Myślę, że taka woda toaletowa to fajny pomysł na prezent na przykład na dzień taki jak dzisiaj, czyli Mikołajki. Istnieją również inne wersje zapachowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka