czwartek, 27 kwietnia 2017

ELPHA PHARM- krem do stóp odświeżający i usuwający zmęczenie

Jakiś czas temu w ramach współpracy z Elfa Pharm, otrzymałam paczkę pełną kosmetyków do przetestowania, a w niej znalazł się między innymi ten o to krem do stóp odświeżający oraz usuwający zmęczenie. 

Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Krem znajduje się w tubce o pojemności 75 ml.  To co na pierwszy rzut oka zachwyca w tym kremie to właśnie szata graficzna, w której dominują kolory zielone. Już sama szata graficzna przywołuje na myśl odświeżające działanie kremu. Dzięki  matowej powłoce nie wyślizguje się z dłoni podczas aplikacji kosmetyku.
Cena kremu to około 10 zł. 
Konsystencja/ Zapach:
Krem ma delikatnie zbitą a zarazem lekką konsystencję, która  dobrze się rozprowadza, szybko wchłania nie pozostawiając po sobie smug  ani  tłustej czy lepkiej warstwy. Nie mamy uczucia śliskich stóp przez dłuższy czas. Wystarczy niewielka ilość dzięki czemu jest on bardzo wydajny.
Zapach kremu jest bardzo świeży, za co w sumie polubiłam go po pierwszym użyciu. 
Moja opinia:
Trzeba pamiętać, że krem ten nie ma wielkich właściwości pielęgnacyjnych, Ma za to odświeżać stopy, przynosić mi ukojenie na przykład po ciężkim dniu. I pod takim kątem właśnie go testowałam.  I rzeczywiście,krem dzięki swojemu odświeżającemu zapachowi, bardzo szybko przynosi ulgę zmęczonym stopom. Zaraz po użyciu ma się wrażenie, że zaczynają oddychać. Ponadto producent zapewnia, że regularne stosowanie kremu pomaga utrzymać prawidłowy stan ścian naczyń krwionośnych. Mam nadzieję, że używanie tego kremu zaowocuje w przyszłości. , 
Podsumowując,  Krem polecam osobom, które nie oczekuję od kremu do stóp za dużych właściwości pielęgnacyjnych. Za to krem idealnie sprawdzi się w usuwaniu zmęczenia i przywracaniu komfortu zmęczonym stopom. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka