środa, 17 maja 2017

GARNIER BODY- Intensywna Pielęgnacja Regenerujące mleczko do ciała

Dla wszystkich fanek balsamowania się po kąpieli, przygotowałam dzisiaj post, w którym przedstawię regenerujące mleczko do ciała z Garniera. Balsam przeznaczony jest głównie do skóry suchej i szorstkiej. Ja ma skórę normalną

Od producenta:
Mleczko głęboko odbudowuje skórę, nawet najbardziej podrażnione i wysuszone miejsca (łokcie, kolana). Jego kanadyjska formuła z syropem z klonu błyskawicznie się wchłania, aby łagodzić uczucie szczypania i podrażnienia. Skóra jest zregenerowana i odzyskuje swój dawny komfort na 24 godziny.
Opakowanie:
Mleczko znajduje się w czerwonej buteleczce  wykonanej z twardego, plastiku.  Nie jesteśmy w stanie określić ile mleczka jest w butelce. Całość zamykana jest na  białyklips, który bardzo łatwo się otwiera, nie zacina się. Ponadto mamy pewność, że podczas podróży butelka sama się nie otworzy.
Cena to około 18 zł za 400 ml. 

Konsystencja/ Zapach:
Mleczko ma niestety dość rzadką konsystencję i trochę źle rozprowadza się po skórze. Niestety też, długo się wchłania. Skóra po jego aplikacji jest lepiąca. To przeszkadza mi szczególnie latem.
Zapach jest natomiast dość przyjemny, mimo, że intensywny. Lubię czuć go na skórze. 
Moja opinia:
Mleczka używałam codziennie po kąpieli. Jego  kanadyjska formuła z syropem z klonu ma działać jak "opatrunek", czyli błyskawicznie łagodzić uczucie szczypania i wyeliminować szorstkie strefy skóry. Ja szorstką skórę mam jedynie na łokciach. Bezpośrednio po aplikacji produkt daje uczucie nawilżenia i ukojenia skóry. Moja problematyczna skóra na łokciach już po kilku dniach regularnego używania mleczka odzyskała równowagę i znacznie lepiej się prezentuje. Teraz jest gładka i aksamitna w dotyku.  Ponadto pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku. Podoba mi się w nim to, że efekt nawilżenia pozostaje na dłużej. Myślę, że mleczko idealnie sprawdzi się również w okresie zimowym. 

Podsumowując, Działanie mleczka w pełni mnie zadowoliło. Mogę mu wybaczyć pozostawianie nieprzyjemnego, tłustego filmu na skórze, bo efekty, które daje w pełni to wynagradzają. Myślę, że osoby z suchą skórą będą z niego zadowolone. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka