piątek, 19 maja 2017

JANTAR- odżywka w piance

Bohaterem dzisiejszego postu będzie odżywka w piance Jantar. Jak tylko ją zobaczyłam w sklepie wiedziałam,że muszę ją mieć, ponieważ wcierka Jantar sprawdza się u mnie bardzo dobrze i automatycznie w głowie pojawiła mi się myśl, że z odżywką będzie podobnie. Czy słusznie? Zapraszam do lektury.


  Od producenta:

Nadaj swoim włosom sprężystość i objętość, bez efektu obciążenia!
Odżywka w piance Jantar oparta jest na unikalnej i skutecznej recepturze. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu.
 Potwierdzone rezultaty:
  • mocne, elastyczne, pełne objętości włosy
  • łatwe do rozczesania i stylizacji
Seria kosmetyków do pielęgnacji włosów, inspirowana bogactwem natury. Opracowana na bazie wyciągu z bursztynu znanego ze swojego wyjątkowego działania. Receptury preparatów z serii Jantar bogate są w składniki aktywne, które odżywiają, wzmacniają i chronią włosy od cebulek aż po same końce.
Opakowanie:
Odżywka zamknięta została w butelce o pojemności 180 ml. Butelka zawiera dozownik typu air less, ze względu na to, że jest to odżywka w piance.Co spodobało mi się od razu w tym opakowaniu, chociaż nie wiem na ile jest to zasługa opakowania a na ile samej odżywki to to, że nie trzeba wstrząsać butelką, a od razu leci pianka. Używałam już odżywek w piance i najpierw trzeba się było nasiłować potrząsając opakowaniem żeby dostać piankę. 
Cena odzywki to około 15 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Odżywka ma typową, piankową konsystencję. Jest bardzo lekka, próbowałam ją nakładać na włosy bez spłukiwania i nawet wtedy nie obciążyła włosów. 
Zapach przypomina mi trochę wcierkę Jantaru,ale mam wrażenie, że jest trochę delikatniejszy, bardziej subtelny. 
Moja opinia:
Producent mówi, że odżywkę można stosować zarówno na suche jak i mokre włosy oraz bez spłukiwania jak i ze spłukiwaniem. Ja stosowałam ją głównie na mokre włosy i głównie ze spłukiwaniem, ale w obu przypadkach  oceniam ją zdecydowanie na plus. Odżywka jest bardzo lekka, więc nie ma mowy o obciążeniu włosów. Odżywki używałam po każdym umyciu włosów. Po wysuszeniu włosów były one doskonale nawilżone, gładkie, miękkie, odpowiednio dociążone. Odżywka sprawia, że włosy się nie plączą, zdecydowanie łatwiej się rozczesują.

Włosy po regularnym używaniu odżywki są zdecydowanie zdrowsze. Widać to szczególnie na końcówkach moich włosów, które teraz są grube, gęste , nie ma mowy o ich przesuszeniu.

Podsumowując, odżywka ta to mój zdecydowany hit. Na pewno będę do niej często wracać.Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka