poniedziałek, 29 maja 2017

Helio- batoniki zbożowe Banan i czekolada

Dzisiejszy post będzie neico inny niż zazwyczaj, ponieważ dzisiaj przedstawię Wam nie kosmetyki, a zbożowe batoniki Helio. Batoniki dostałam do przetestowania w czterech wariantach smakowych i dzisiaj opowiem wam o wariancie Banan i czekolada. 

Od producenta:
HELIO Banan & czekolada to słodkie połączenie chipsów bananowych i naturalnej mlecznej czekolady. Propozycja HELIO  z dodatkiem zdrowych zbożowych składników,  to połączenie smaczne, trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów, którzy cenią sobie zarówno pyszne, słodkie produkty, jak i zdrowe zbożowe przekąski.

Sięgnij po zbożowy Batonik Banan & czekolada firmy HELIO, w pracy, szkole oraz zawsze wtedy gdy jesteś głodny i masz ochotę na sycącą oraz zdrową przekąskę.
Moja opinia:
Batoniki o pojemnośći 25 g mogą stanowić doskonałą przekąskę w ciagu dnia. Ta wersja smakowa stała się jedną z moich ulubionych, głównie ze względu na obecność w nich moich ulubionych bananów, uwielbiam je zarówno świeże jak i suszone. Batony zawsze miałam w torebce, najchętniej spożywałam je w ciągu męczącego dnia.  Porcja 25 g zawiera 117 kcal, dlatego stanowi doskonałą dawkę energii. 
To co lubię w tych batonikach to to, że są takie chrupiące. Takie batony zawsze skamują mi 2 razy bardziej. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka