wtorek, 9 maja 2017

Maxwhite- 3D white stripes- system wybielający zęby

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam efekty współpracy z marką MaxWhite. Marka zaproponowała mi współpracę trwającą 14 dni. Czy warto zwrócić uwagę na tą kuracje? Zapraszam do lektury.

Od producenta:
Opakowanie:
Zestaw przywędrował do mnie w niewielkiej kopercie, aż się zdziwiłam ,że jest tak mała i na początku w ogóle nie spodziewałam się, że mogą to być paski. Po otwarciu koperty wyciągnęłam paski, które zostały zafoliowane wraz z instrukcją obsługi, dlatego nie dziwię się, że zajęły tak mało miejsca. Dostałam 14 saszetek, na których znalazły się przydatne informacje na temat aplikacji pasków. W sprzedaży dostepna jest kuracja na 7, 14 i 21 dni. 
Zapach:
Po otwarciu folii znajdujemy 2 paski, przeznaczone na górę i dół zębów. Łatwo je odróżnić, ponieważ mają inne kształty. Mają lekko miętowy zapach. Po nałożeniu na zęby czuć ten żel, który znajduje się na paskach, ma delikatny miętowo- gorzki smak, ale mi zupełnie nie przeszkadzał. 
Moja opinia:
Według intruskcji, nalezy rozciąć jedną saszetkę i odkleić od bloczka paski. Trzeba to robić delikatnie, bo paski mogą się odwijać przy końcach no i żel może zostać nam na placach. Tak jak już wspomniałam kuracja paskami wystarczyła mi na 14 dni. Starałam się używać pasków regularnie, ale przyznam szczerze, że bywały dni, gdy je sobie odpuszczałam. A czy paski rzeczywiście wybielają uśmiech? Trzeba przyznać, że tak i to już po pierwszym użyciu widać, że zęby są rozjaśnione, a szkliwo deliaktnie bielsze. Natomiast po 14  dniach stosowania pasków udało mi się wybielić zęby o 2 tony. Nie zauważyłam by paski osłabiły mi szkliwo. 
Podsumowując, Paski są niezwykle proste w użyciu a do tego przynoszą oczekiwane efekty, może nie są one aż tak spektakularne, ale to naprawdę łatwy sposób, by szybko poprawić swój uśmiech. Myślę że kuracja 21 dniowa przyniosłaby naprawdę dobre efekty. 

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka