Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

środa, 16 maja 2018

ISANA- hydro booster, żel pod oczy w kulce

Już od jakiegoś czasu staram się regularnie używać kremów pod oczy. Polubiłam się z kremami pod oczy z Ziai, jednak w moim Rossmannie nie mogłam ich znaleźć, dlatego zdecydowałam sie na nawilżający roll-on z Isany
Od producenta:

 Skład:
Opakowanie:
Żel znajduje się w roll-onie o pojemności 15 ml. Na początku nie byłam przekonana do tej formy aplikacji, ponieważ obawiałam się, że roll-on będzie wysychał. Ale okazało się, że działa bez zarzutu i cały czas jest pokryty żelem.
Cena to około 9zł. 
 Konsystencja/Zapach:
Żel ma bardzo delikatną konsystencję. Bardzo szybko sie wchłania. 
Ma ledwo wyczuwalny, lekki zapach. 
Moja opinia:  
Żel całkiem dobrze  nawilża skórę i  sprawdza się jako baza pod makijaż, nic się na nim nie roluje ani nie ściera. Korektor bardzo dobrze na nim wygląda. Nawet taki dosyć wysuszający. A czasami taki korektor powodował u mnie ściągnięcie skóry w tej okolicy. Żel ten ładnie to niweluje.  Rano żel ten fajnie pobudza dzięki przyjemnie chłodnej kulce. Żel ten nawet dobrze się u mnie sprawdza jednak po kremach pod oczy z Ziai czy z Sylveo jestem przyzwyczajona do mocniejszego nawilżenia. 

Podsumowując, Jestem zadowolona z kremu, ma przyjemne działanie, jest bardzo lekki, jednak na noc rozejrzę sie za bardziej treściwszym ksometykiem. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka