Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

czwartek, 24 maja 2018

PERFECTA- multi- kolagen retinol-błyskawiczny- lifting ujędrnienie

Bohaterem mojego dzisiejszego posta będzie ujędrniająco-liftingująca maska od Perfecty. 

Od producenta:
Skład:
Opakowanie:
Maska zamknięta została w saszetce o pojemności 8 ml. Spokojnie starcza więc na 2 użycia. Maska ma bardzo przyjemną szatę graficzną. 
Jej cena to około 4 zł. 

Konsystencja/Zapach:
Maska ma konsystencję lekkiego kremu. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze. Nie zastyga. Po 10-15 minutach należy zebrać nadmiar maski, a resztę pozostawić lub zebrać maskę nasączonym wacikiem.

Maska ma prześliczny, świeży zapach

Moja opinia:

Maski używała głównie moja mama, ponieważ jest ona przeznaczona głównie do skóry starzejącej się. Ja użyłam jej raz. Mama była z niej zadowolona. Maska, dzięki jej gęstej konsystencji, dobrze nakładała się na twarz. Twarz po jej użyciu była ładnie oczyszczona i widocznie gładsza. Co prawda, obiecany przez producenta efekt liftingu jest mocno wygórowany, ale maska w widoczny sposób poprawia wygląd skóry. Moja mama nie lubi, gdy po masce czuje ściągniecie czy pieczenie skóry. Na szczęście ta maseczka tego nie robi, więc mama używała jej z przyjemnością. 

Podsumowując, Polecam maskę wszystkim Paniom w z dojrzałą skórą, które chcą w szybki w taniu sposób poprawić wygląd cery :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka