Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

wtorek, 22 maja 2018

Lirene Dermoprogram, Fix up Make up, Mgiełka utrwalająca makijaż

Wszelkie mgiełki utrwalające, scalajace makijaż  są u mnie zawsze mile widziane, ponieważ ze względu na moją tłustą skórę dbam o to by mój makijaż nie spłynął w ciągu dnia zbyt szybko.Ostatnio podczas promocji w Rosmannie natrafiłam na mgiełkę utrwalającą makijaż od Lirene. Zapraszam. 

Od producenta:
Skład: 
Opakowanie:
Mgiełka zamknięta została w wygodnej buteleczce z atomizerem o pojemnosci 70 ml. Atomizer jest bardzo wygodny, nie rozpyla dużej ilości produktu, robi to bardzo delikatnym strumieniem. 
Cena kosmetyku to około 28 zł. 

Mgiełka ma wodnistą konsystencję, po spryskaniu twarzy błyskawicznie wchchłania się w skórę. 
Mgiełka posiada przyjemny, delikatny, ale bardzo odświeżający zapach, który szybko ulatnia się ze skóry


Moja opinia:
Już po pierwszym użyciu mgiełki, wiedziałam, że dla mnie będzie to małe, kosmetyczne odkrycie. Według mnie najwazniejsza obietnica producenta, czyli natychmiastowe zmatowienie i odświeżenie skóry jest spełnione. Na tym zależało mi najbardziej. Jeśli chodzi o wpływ mgiełki na pory, to nie zauważyłam tutaj jakiegoś działania. Mgiełka mimo swojego działania matującego nie wysusza skóry. Czuć jedynie lekkie ściągnięcie skóry, ale nie jest to uczucie, które mogłoby pwodować dyskomfort. Kosmetyk ładnie współgra z podkładem, Ja ostatnio używam podkładów mineralnych i po spryskaniu skóry, znika efekt ,,pudrowości"i na szczęście podkład się nie waży, jak działo się na przykład gdy spryskiwałam twarz hydrolatem. 
Mgiełka nie przedłuża trwałośći makijażu, ale do tego nie jest stworzona. ma za zadanie odświeżyć i zmatowić skórę, a to robi doskonale.  


Podsumowując,Uważam, że mgiełka idelanie sprawdzi się przy cerach tłustych. Bardzo dobrze matowi skórę. Można ją nosić w torebce i spryskiwac ną twarz w razie potrzeby. Bardzo szybko się wchłania i natychmiast odświeża i matowi skórę ;) Polecam.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka