Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

wtorek, 29 maja 2018

MINCER Pharma- regenerujący płyn micelarny do twarzy

W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam moją opinię na temat płynu micelarnego Mincer Pharma. Jest to mój pierwszy produkt tj marki. Jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdził to zapraszam do lektury. 

Od producenta
 Skład:Opakowanie:
Płyn znajduje się w przezroczystej butelce o pojemności 250 ml. Butelka ma zamykanie typu klik, które najbardziej lubię w tego typu produktach. 
Cena to około 12 zł. 
Konsystencja/Zapach:
Płyn ma konsystencję wody. Nie pozostawia na skórze żadnej warstwy. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. 

Moja opinia:
Produkt do demakijażu to dla mnie jeden z podstawowych kosmetyków używanych w codziennej pielęgnacji. Zmywam nim makijaż oczu i twarzy, więc oczekuję od niego dość szybkiego usunięcia kosmetyków bez jednoczesnego podrażniania. Polubiłam się z nim do końca, ponieważ do demakijażu oczu niestety u mnie się nie sprawdza. Nie zmywa dokładnie całego makijażu , powoduje pieczenie i łzawienie oczu. Nie radzi sobie z wodoopornymi tuszami czy nawet eyelinerami. Za to skóry twarzy nie podrażnia i sprawnie radzi sobie z podkładem, pudrem, różem czy innymi produktami. 


Podsumowując, Jeżeli do zmywania makijażu oczu używacie płynów dwufazowych, a płynów micelarnych tylko do twarzy to możecie spróbować produkt Mincer.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka