Konsultantka avon

Jeśli lubisz kosmetyki i dodatkowo chciałabyś związać z nimi swój wolny czas to marka Avon wychodzi Ci na przeciw- zostań KONSULTANTKĄ AVONU . Dzięki temu będziesz mogła skorzystać z rabatów do 45% (wysokość rabatu zależy od wartości zamówienia) kupując kosmetyk dla siebie a jako konsultantka sprzedając produkty marki Avon zarabiasz pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie. Możesz połączyć kupowanie z rabatami dla siebie z zarabianiem lub tylko kupować! Rejestracja jest całkowicie za darmo. Zachęcam  do zajrzenia na stronę Avonu. Znajdziesz tam więcej informacji, a gdy się zdecydujesz, wypełnij formularz znajdujący się na stronie! :)

środa, 9 maja 2018

KOLASTYNA- kojąca maseczka do twarzy

Po zimie moja skóra potrzebuje dużej dawki nawilżenia. Wiatr, mróz działają na nią szczególnie niekorzystnie. Dlatego w trakcie zimy i po staram się jej dostarczaj dużej dawki nawilżenia. Dzisiaj zapraszam Was na recenzję kojącej maseczki do twarzy marki Kolastyna.

Od producenta:

Skład:
  Opakowanie:   
Maseczka znajduje się w saszetce o pojemności 10 ml. Ta pojemność wystarczyła mi na 2 użycia.
Cena maseczki to około 1,80zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Maseczka ma kremową konsystencję. Bardzo przyjemnie nakłada się na twarz. Po 10 minutach delikatnie zastyga. 
Maseczka bardzo ładnie pachnie, słodko, trochę kokosem. 

Moja opinia:  

Maseczka wystarczyła mi na 2 użycia. Maseczka bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze, nie zastyga, więc tez łatwo się zmywa. Jestem zadowolona z jej działania. Bardzo przyjemnie odżywia skórę, wyrównuje jej koloryt. Zgodnie z obietnicami producenta nawilża skórę, łagodzi podrażniania i ściągnięcie skóry. Pozostawia skórę bardzo elastyczną. 

Podsumowując, maseczka bardzo dobrze się u mnie sprawdziła. Polecam ją wypróbować

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka