niedziela, 27 marca 2016

EVELINE- miniMax- czyli testuję lakiery do paznokci cz. 1

Witam Was w ten świąteczny poranek. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić recenzję czterech lakierów miniMax , które mam okazję testować dzięki uprzejmości marki Eveline Cosmetics,  o numerach: 133, 134, 135, 136,  137, 141, 143, 144.  Bardzo się ucieszyłam, ponieważ lakiery z Eveline dobrze znam i zawsze bardzo dobrze się u mnie sprawdzają. Dzisiaj przedstawię Wam 4 z nich, o numerach: 141, 143, 144, 137.

Od producenta: 
Długotrwały i szybkoschnący lakier do paznokci Eveline w klasycznej gamie kolorystycznej, które nigdy nie wychodzą z mody. Delikatne, neutralne lub klasyczne kolory paznokci odzwierciedlają twoją zrównoważoną i nienaganną postawę. Wybierz odcień lakieru, który pasuje do twojego nastroju lub okazji, a jednocześnie nie zdominuje twojego wyglądu. 

Moja opinia: 
Lakiery Eveline mają bardzo fajną, kremową konsystencję, nie ciągną się tak jak niektóre lakiery do paznokci. Chociaż wydaje się, że ta konsystencja jest rzadka, to jednak nie rozlewa się na paznokciach, a wręcz przeciwnie bardzo dobrze się po niej rozprowadza.
Zamknięte są w 5 ml, okrągłych buteleczkach. Lakiery z serii miniMax mają bardzo szeroki, okrągły i dobrze wyprofilowany  pędzelek, dzięki któremu aplikacja lakieru nie sprawia większych trudności. Ponadto dociera on do wszystkich zakamarków.
Kolejnym plusem lakierów z Eveline jest to, że dość szybko schną, u mnie około 4 minut, po tym czasie nakładam drugą warstwę, czekam kolejne 4 minuty i paznokcie są prawie suche.
Jesli chodzi o trwałość to u mnie bez poprawek wytrzymują ok. 3 dni. Oczywiście pod warunkiem, że w tym czasie nie robimy generalnych porządków i nie moczymy bez przerwy dłoni w wodzie i innych detergentach.
Ich cena to około 6 zł.

Prezentacja:
Lakier u numerze 143, to kolor różowy, który delikatnie wpada w fiolet. Kolor nie jest nachalny ani tandetny, bardzo ładnie wygląda na paznokciach. Najlepiej wyglądają dwie warstwy lakieru.
Pod numerem 144 kryje nam się lakier o kolorze fuksji. Kolor jest bardzo intensywny i z prezentowanej czwórki jest moim faworytem.
Kolejny lakier to numer 141. Jest to kolor delikatnego, pudrowego różu, który delikatnie wpada w biały kolor. Niestety jak dla mnie lekko odstaje od prezentowanej czwórki i wcale nie chodzi tu o kolor, bo bardzo lubię takie delikatne kolory. Niestety mam wrażenie, że średnio prezentuje się na paznokciach, ponieważ słabo kryje płytkę paznokcia i tworzy nieestetyczne smugi. Wymagał nałożenia większej ilości warstw, by ładnie wyglądać na paznokciach.
Lakier o numerze 137 to kolor koralowy, który ładnie wygląda na płytce i który również wpisał się w mój gust jesli chodzi o kolory lakierów do paznokci.

Dziękuję firmie Eveline Cosmetics za możliwość testowania ich kosmetyków. Ten fakt nie wpłynął jednak na ocenę kosmetyków. 


_____________________________________________________

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. 

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka