piątek, 4 marca 2016

Ulubieni w lutym

Luty dobiegł już końca, dlatego zapraszam Was na podsumowanie tego miesiąca. Jeśli jesteście ciekawe co skradło moje serce w lutym to zapraszam do dalszej części posta. 1. Ulubiony kosmetyk
LIRENE Beauty Collection Mango Peeling ujędrniający
Jest to bardzo dobry peeling, który bardzo dokładnie wygładza i oczyszcza skórę. Ponadto ma bardzo orzeźwiający zapach mango, który długo utrzymuje się na skórze. 

2. Ulubiony zapach 
Avril Lavigne Forbidden Rose

Zapach stanowi wyjątkową mieszankę owoców i kwiatów. Jest intensywny, ale jednocześnie harmonijny, zrównoważony i intrygujący, Zdecydowanie kobiecy.

3. Ulubiona film
,, Biegnij chłopcze biegnij" reż. Pepe Danquart
Film opowiada historię młodego Żyda, Srulika Fridmana , któremu wraz z ojcem udaje się uciec z getta. Aby przeżyć musi na czas wojny zapomnieć, kim jest z pochodzenia. Dlatego z polecenia ojca  zaczyna przedstawiać się jako Jurek Staniak. 
Jest to naprawdę wzruszająca opowieść, reżyser zagrał trochę na naszych emocjach obsadzając w głównej roli dziecko. W moim przypadku to mu się udało. 

4. Ulubiona piosenka
Alvaro Soler: Agosto

Piosenka podoba mi się głównie z dwóch powodów po pierwsza wykonuje  ją Alvaro Soler, a po drugie jest po hiszpańsku. Lubię raz na jakiś czas posłuchać takich rytmów, bo można oderwać się od rzeczywistości i tej szarej pogody i przenieść się na chwilę w okres wakacji. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka