niedziela, 10 lipca 2016

MARION Golden Skin Care- Hialuronowe serum nawilżajace

W dzisiejszym poście chciałabym Wam przedstawić nawilżające serum hialuronowe do twarzy, szyi i dekoltu marki Marion ;)

Od producenta:
Intensywnie nawilżające serum zawiera silnie skoncentrowany kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste PhytoCellTec™ Argan. Uzupełniają one ubytki w tkance skórnej, poprawiając jędrność i elastyczność skóry oraz zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Regularne stosowanie serum zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz regenerację komórek skóry.
Skoncentrowana formuła zawiera:
Kwas hialuronowy- dostarcza skórze odpowiedniego nawilżenia, nadając jej sprężystość i gładkość oraz opóźniając procesy starzenia się skóry.
Komórki macierzyste PhytoCellTec™ Argan – działają ochronnie i witalizująco na komórki macierzyste skóry, dzięki czemu głęboko ją regenerują i odżywiają. Przyczyniają się do redukcji zmarszczek i hamują powstawanie nowych.
Hydrokompleks – składa się z substancji silnie nawilżających, które zwiększają i stabilizują poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność oraz przeciwdziałając wysuszaniu skóry.
Opakowanie:
Serum zamknięte jest w 20 ml buteleczce wykonanej ze szkła, wyglądającego na zmrożone. Mimo tego łatwo jest kontrolować stan zużycia. Do nakładania serum służy pipetka, bardzo elegancka, utrzymana w złoto- czarnym kolorze. Buteleczka dodatkowo zapakowana jest w papierowy kartonik, na którym znajduje się szereg ważnych informacji. 
Cena serum to około 10 zł. 

Konsystencja/ Zapach:
Serum ma dość wodnistą konsystencje, przez co trzeba go szybko wmasowyawać w skórę zaraz po nałożeniu, bo inaczej spłynie. Serum wchłania się do całkowitego matu i nie pozostawia po sobie żadnego śladu. 
Zapach jest bardzo delikatny, dla mnie trochę chemiczny i dla mimo wszystko jest nieprzyjemny. Dobrze, że szybko ulatnia się ze skóry. 

Moja opinia:
Serum nakładałam ok. 4 razy w tygodniu, albo pod glinki, albo pod krem nawilżający, najczęściej na noc. Serum szybko się wchłania, do całkowitego matu . Zaraz po jego aplikacji skóra jest przyjemnie gładka i delikatnie nawilożona. Dla posiadaczek cer bardzo suchych nawilżenie to na pewno będzie niewystarczające. Ja jestem posiadaczką cery tłustej, czasami podczas stosowania mocniejszych kuracji przeciwtrądzikowych moja skóra jest mocniej przesuszona i wtedy potrzebuje naprawdę solidnej dawki nawilżenia. Kupując to serum kierowałam się trochę nazwą ,,hialuronowe nawilżenie" i spodziewałam się jendak lepszego działania w tej kwestii. Nawet po dłuższym stosowaniu serum nie mogę powiedzieć, ze skóra jest lepiej nawilżona
Spróbowałam nakładania serum pod podkład. Jak już wspominałam kosmetyk wchłania się do całkowitego matu, dzięki czemu dobrze współpracuje z podkładem, nie roluje się. 
Serum za to nie wyrządziło żadnej szkody mojej cerze. Nie spowodował wysypu niedoskonałości, podrażnienia czy uczulenia. Nie przyczynił się równiez do wzmożonego przetłuszczania się skóry. 

Podsumowując, od kosmetyku, który już z samej nazwy ma za zadanie nawilżać skórę, spodziewałam się super nawilżenia. Niestety serum mnie zawiodło, bo choć nawilża skórę to efekt ten jest bardzo słaby. Nawet dla mnie posiadaczki skóry tłustej, działanie kosmetyku w ogóle nie satysfakcjonuje. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka