piątek, 15 lipca 2016

MAZIDŁA- mleczko migdałowe

Zapraszam Was dzisiaj na recenzję mleczka migdałowego, które otrzymałam do testowania w ramach współpracy z Mazidła com. Strona oferuje dużo różnych półproduktów, dlatego ciężko było mi się zdecydować co wybrać. Jednak mój wzrok przykuło właśnie to mleczko.
Od producenta:
Właściwości kosmetyczne mleczka migdałowego:
*wzmacnia warstwę lipidową naskórka i zapobiega utracie wody;
*stymuluje aktywność metaboliczną komórek;
*nadaje skórze miękkość, gładkość i elastyczność;
* regeneruje i odżywia skórę suchą oraz łagodzi podrażnienia


Substancje aktywne: skrobia; tłuszcz (olej migdałowy); białko; węglowodany; związki mineralne (Zn, Ca, P, Fe, K, Mg); witaminy B1, B2, B6, B12, PP i E.


Opakowanie:

Mleczko znajduje się w 30 g buteleczce wykonanej z ciemnego szkła. Mleczko dozujemy za pomocą kroplomierza, dzięki czemu trudno przesadzić z ilością odmierzonego produktu.
Cena: 3, 97 na stronie Mazidła

Konsystencja/ Zapach:

Mleczko ma rzadką konsystencję, Jest koloru białego.
Pachnie migdałami, jest to słabo-wyczuwalny gorzki i nieprzyjemny zapach. 
Moja opinia:
Mleczko migdałowe wybrałam sama do testowania, dzięki uprzejmości firmy Mazidła. Jak je używałam? Przede wszystkim dodaję po  kilka kropel mleczka do maseczek z glinek. Zauważyłam, że mleczko genialnie wzmacnia działanie nawilżające zwłaszcza białej i różowej glinki. Mleczko dodaję  również do szamponu, dzięki czemu po umyciu włosy są wygładzone i zdecydowanie łatwiej się je rozczesuje.  Mam taki jeden, nielubiany przeze mnie szampon, który zostawia włosy szorstkie i poplątane. Kilka kropel mleczka sprawia, że efekty te są zniwelowane, a włosy stają się milsze w dotyku. 
Mleczko dodaję również do odżywki i maski. Po zastosowaniu takich wzbogaconych kosmetyków, moje włosy mniej się puszą i są o wiele bardziej nawilżone. 

Podsumowując,Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się właśnie na to mleczko. Produkt ma wiele zastosowań dodatkowo ma świetny wpływ na skórę i na włosy. 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka